Замовити дзвінок

Черкаський завод твердопаливних котлів «Арго»

Пропонуємо Вашій увазі великий асортимент твердопаливних котлів – від класичних котлів до промислових, від невеликих бюджетних котлів до котлів зі збільшеною топочною частиною. На всі котли дається гарантія 72 місяці. Котли виробляються з металу товщиною 4, 5 або 6 мм на вибір. Доставка вашого котла буде зроблена безкоштовно до дверей вашого будинку.

Дивитися каталог
Безкоштовна доставка Новою Поштою
Продаж оптом і в роздріб
Гарантія 6 рокiв
Власний склад продукції
Безкоштовна доставка по Україні

Котел класичний

Серія бюджетних котлів. Котел не займає багато місця, може обігріти будинок до 200 кв.м., має невелику топку. Котли серії "класичний" відрізняються об'ємом топки. Найменший котел "Дубок еко", потім йде "Дубок", найбільший котел "Дубок Люкс"
Дубок Люкс

Від 10 кВт – 20700 грн
Об’єм топки від 72 л

Дубок еко

Від 10 кВт – 15400 грн
Об’єм топки від 22 л

Дубок

Від 10 кВт – 16200 грн
Об’єм топки від 53 л

Дубок з плитою

Від 10 кВт – 17200 грн
Об’єм топки від 53 л

Котел довготривалого горіння

Серія котлів тривалого горіння – це котли зі збільшеною топкою. Завдяки цьому котел працює довше на одній закладці палива.
Арго стандарт

Від 12 кВт – 21800 грн
Об’єм топки від 74 л

Класичний шахтний котел

Класичний шахтний котел - це котел зроблений за кресленнями Холмова, має велику топку, котел нижнього пошарового горіння. У котлі можна спалювати вологі дрова. Поки згоряє нижній шар – верхні дрова підсихають. Котел має полочний теплообмінник та функцію допалу піролізних газів. Завдяки цьому має високий ККД. Котли цієї серії Арго «Унік», «Еко» та «Термо» відрізняються об'ємом топкової частини

Арго Унік

Від 10 кВт – 17300 грн
Об’єм топки від 50 л

Арго термо Эко

Від 10 кВт – 22200 грн
Об’єм топки від 72 л

Арго Термо

Від 5 кВт – 17400 грн
Об’єм топки від 87 л 10 кВт

Шахтний котел з трубним теплообмінником

Шахтний котел із трубним теплообмінником – це покращений шахтний котел. Він має всі переваги шахтного котла, але теплообмінник зроблений із труб із використанням у них спеціальних завихрювачів для кращого теплозйома. Завдяки цьому котел має найбільший ККД. Котли цієї серії «Сайд» та «Плюс» відрізняються обсягом завантажувальної камери. Котел «Тріо» виробляється від 20 кВт
Арго+

Від 10 кВт – 31400 грн
Об’єм топки від 91 л

Арго Тріо

Від 20 кВт – 34600 грн
Об’єм топки від 139 л

Арго Сайд

Від 10 кВт – 27700 грн
Об’єм топки від 72 л

Шахтар

Від 25 кВт – 39000 грн
Об’єм топки від 140 л

Шахтний котел з триходовим теплообмінником

Котли з триходовим теплообмінником – це шахтні котли з покращеним теплообмінником, який має три канали в теплообміннику для кращого теплознімання. Цей котел має всі переваги класичного шахтного котла, але завдяки своєму теплообміннику має вище ККД. Котли цієї серії «Люкс» та «Люкс еко» відрізняються тільки об'ємом завантажувальної камери.
Арго Люкс еко

Від 12 кВт – 28900 грн
Об’єм топки від 80 л

Арго Люкс

Від 12 кВт – 38100 грн
Об’єм топки від 106 л

Промислові котли

Промислові котли мають збільшену камеру завантаження, виконані зі сталі 6 мм, укомплектовані блоком автоматики. Виготовляються потужністю від 50 кВт, використовуються для обігріву промислових та офісних приміщень.
Арго Тайфун

Промисловий котел потужністю від 50 кВт

Арго Циклон

Промисловий котел потужністю від 50 кВт

Акція

Акція
При покупке котла
скидка 20% на дымоход

Відео відгуки

Відео з нашого каналу

Відгуки

Покупатель
Покупал шахтный котел Агро 12 для частного дома, площадью 106 кв. м. устанавливал мастер. Установка и запуск заняли один день. Работой котла довольны – даже в мороз в доме тепло, пользоваться не сложно – одной загрузки хватает почти на сутки. Топим дровами. С другими твердотопливными котлами сравнить не могу, так как пользуюсь впервые, но Арго превзошел все ожидания.
Покупатель
 Установили котел Шахтер 25 для отопления теплицы. Главным критерием при выборе была энергонезависимость, поскольку электричество туда не подведено. Котел довольно экономный. Важное преимущество – можно топить разными материалами. В плюсовую температуру загрузки хватает на сутки. Очень довольны покупкой!
Покупатель
Котел Агро Трио купил на смену старом оборудованию. Вход у топочную у нас из дома, поэтому волновался по поводу запаха – когда старый котел работал двери нужно было плотно закрывать. С Агро Трио таких проблем нет – ни дыма, ни запаха. Очень простой в использовании, легко чистится. Порадовала быстрая доставка. Спасибо! Будем рекомендовать друзьям.

Принцип і етапи функціонування шахтного котла

Шахтний котел – це різновид твердопаливних опалювальних агрегатів з пошаровим нижнім типом горіння. В якості палива в такому обладнанні використовують дрова (також можна спалювати інші паливні матеріали). Їх щільно укладають в завантажувальну шахту і підпалюють нижній шар, де і відбувається процес горіння – дрова поступово опускаються зверху вниз.  

Димові гази, що утворилися, потрапляють через спеціальний отвір в “колодязь”. Там вони змішуються з киснем і догорають. Щоб захистити стінки котла від надмірного перегріву в зоні горіння, використовують вогнетривку цеглу. Далі димові гази направляються до теплообмінника, розташованого в другій шахті. Там вони віддають тепло і через димохід виходять назовні.  

Головна перевага пристроїв шахтного типу полягає в тому, що в них можна використовувати дрова високої вологості – до 45% відсотків. Пошарове горіння знизу вгору сприяє тому, що паливний матеріал, розташований вгорі, висихає. Таким чином ККД котла підвищується до 90%, а кількість конденсату знижується. Серед інших позитивних особливостей твердопаливного шахтного обладнання:

 • висока ефективність функціонування на різних видах паливних матеріалів: дровах, пеллетах, трісці.
 • широкий діапазон потужності дозволяє підібрати котел відповідно до вимог приміщення і опалювальної системи;
 • економічність – одна закладка палива забезпечує теплом майже добу;
 • безперервна робота обладнання на протязі опалювального сезону;
 • енергонезалежність, що особливо важливо, якщо є перебої в подачі електрики або доступ до загальної енергомережі відсутен;
 • простота використання і обслуговування – очищати котел від залишкових продуктів горіння (золи) можна в процесі роботи;
 • безпека – конструкція котла розроблена таким чином, що витік димових газів выключен. 

Переваги твердопаливного опалювального агрегату “Арго”

Котел “Арго” – пристрій піролізного шахтного типу – має такі переваги:

 • Тривалість горіння одного завантаження при температурі на вулиці -15 – 1 добу – при використанні в опалювальній системі приміщення до 100 кв. м. Будинок площею 250 кв.м одна закладка дров забезпечить теплом на 12 годин при температурі -10. 
 • Просте обслуговування: горіння в котлі відбувається автоматично – немає необхідності постійно додавати палива. Для нормального функціонування досить очистити колосникові грати від золи. 
 • Енергонезалежність агрегатів з природною циркуляцією в системі опалення. Для їх роботи не потрібно підключення до електромережі. 
 • ККД – 90% завдяки функції спалювання піролізних газів. 
 • Невибагливість у використанні палива: можна топити великими дровами (шахта вміщує поліна довжиною більше метра), а також вугіллям, пелетами, деревними відходами, торфом, євро брекетами.    

Твердопаливний котел можна купити в інтернет-магазині з швидкою доставкою.

viber