Замовити дзвінок

Виробник твердопаливних котлів шахтного типу Арго

Пропонуємо Вашій увазі шахтні котли тривалого горіння “Арго”. Шахтний котел зроблений всередині повністю з металу 4 або 6 мм, зовнішня сорочка зі сталі товщиною 4 мм. На всі котли дається гарантія 72 місяці.
Дивитися каталог
Безкоштовна доставка Новою Поштою
Продаж оптом і в роздріб
Гарантія 6 рокiв
Власний склад продукції
Безкоштовна доставка по Україні

Котел класичний

Дубок Люкс

Від 10 кВт – 17300 грн

Дубок еко

Від 10 кВт – 13100 грн

Дубок

Від 10 кВт – 15800 грн

Дубок з плитою

Від 10 кВт – 16500 грн

Котел довготривалого горіння

Арго стандарт

От 12 кВт – 25500 грн

Класичний шахтний котел

Арго Унік

От 10 кВт – 17500 грн

Арго термо Эко

От 10 кВт – 24000 грн

Арго Термо

От 5 кВт – 20000 грн

Шахтний котел з трубним теплообмінником

Арго+

От 10 кВт – 29300 грн

Арго Тріо

От 20 кВт – 31700 грн

Арго Сайд

От 10 кВт – 25000 грн

Шахтар

От 25 кВт – 39100 грн

Шахтний котел з триходовим теплообмінником

Арго Люкс еко

От 12 кВт – 34700 грн

Арго Люкс

От 12 кВт – 38400 грн

Промислові котли

Арго Тайфун

Промисловий котел потужністю від 50 кВт

Арго Циклон

Промисловий котел потужністю від 50 кВт

Акція

Акція
При покупке котла
скидка 20% на дымоход

Відео відгуки

Відео з нашого каналу

Відгуки

Покупатель
Покупал шахтный котел Агро 12 для частного дома, площадью 106 кв. м. устанавливал мастер. Установка и запуск заняли один день. Работой котла довольны – даже в мороз в доме тепло, пользоваться не сложно – одной загрузки хватает почти на сутки. Топим дровами. С другими твердотопливными котлами сравнить не могу, так как пользуюсь впервые, но Арго превзошел все ожидания.
Покупатель
 Установили котел Шахтер 25 для отопления теплицы. Главным критерием при выборе была энергонезависимость, поскольку электричество туда не подведено. Котел довольно экономный. Важное преимущество – можно топить разными материалами. В плюсовую температуру загрузки хватает на сутки. Очень довольны покупкой!
Покупатель
Котел Агро Трио купил на смену старом оборудованию. Вход у топочную у нас из дома, поэтому волновался по поводу запаха – когда старый котел работал двери нужно было плотно закрывать. С Агро Трио таких проблем нет – ни дыма, ни запаха. Очень простой в использовании, легко чистится. Порадовала быстрая доставка. Спасибо! Будем рекомендовать друзьям.

Принцип і етапи функціонування шахтного котла

Шахтний котел – це різновид твердопаливних опалювальних агрегатів з пошаровим нижнім типом горіння. В якості палива в такому обладнанні використовують дрова (також можна спалювати інші паливні матеріали). Їх щільно укладають в завантажувальну шахту і підпалюють нижній шар, де і відбувається процес горіння – дрова поступово опускаються зверху вниз.  

Димові гази, що утворилися, потрапляють через спеціальний отвір в “колодязь”. Там вони змішуються з киснем і догорають. Щоб захистити стінки котла від надмірного перегріву в зоні горіння, використовують вогнетривку цеглу. Далі димові гази направляються до теплообмінника, розташованого в другій шахті. Там вони віддають тепло і через димохід виходять назовні.  

Головна перевага пристроїв шахтного типу полягає в тому, що в них можна використовувати дрова високої вологості – до 45% відсотків. Пошарове горіння знизу вгору сприяє тому, що паливний матеріал, розташований вгорі, висихає. Таким чином ККД котла підвищується до 90%, а кількість конденсату знижується. Серед інших позитивних особливостей твердопаливного шахтного обладнання:

 • висока ефективність функціонування на різних видах паливних матеріалів: дровах, пеллетах, трісці.
 • широкий діапазон потужності дозволяє підібрати котел відповідно до вимог приміщення і опалювальної системи;
 • економічність – одна закладка палива забезпечує теплом майже добу;
 • безперервна робота обладнання на протязі опалювального сезону;
 • енергонезалежність, що особливо важливо, якщо є перебої в подачі електрики або доступ до загальної енергомережі відсутен;
 • простота використання і обслуговування – очищати котел від залишкових продуктів горіння (золи) можна в процесі роботи;
 • безпека – конструкція котла розроблена таким чином, що витік димових газів выключен. 

Переваги твердопаливного опалювального агрегату “Арго”

Котел “Арго” – пристрій піролізного шахтного типу – має такі переваги:

 • Тривалість горіння одного завантаження при температурі на вулиці -15 – 1 добу – при використанні в опалювальній системі приміщення до 100 кв. м. Будинок площею 250 кв.м одна закладка дров забезпечить теплом на 12 годин при температурі -10. 
 • Просте обслуговування: горіння в котлі відбувається автоматично – немає необхідності постійно додавати палива. Для нормального функціонування досить очистити колосникові грати від золи. 
 • Енергонезалежність агрегатів з природною циркуляцією в системі опалення. Для їх роботи не потрібно підключення до електромережі. 
 • ККД – 90% завдяки функції спалювання піролізних газів. 
 • Невибагливість у використанні палива: можна топити великими дровами (шахта вміщує поліна довжиною більше метра), а також вугіллям, пелетами, деревними відходами, торфом, євро брекетами.    

Твердопаливний котел можна купити в інтернет-магазині з швидкою доставкою.