Замовити дзвінок

Блог

Дубок еко

Котел Дубок еко: опис

Котел Дубок еко – твердопаливний агрегат тривалого типу горіння українського виробництва. Пристрій виготовлено з жароміцної котлової сталі товщиною 4 мм, зовні є утеплювач і декоративна обшивка.

Велика завантажувальна шахта розташована за дверцятами у верхній передній частині котла, також через ці дверцята здійснюють очистку теплообмінника. З правого боку пристрою вгорі знаходиться термометр і механічний регулятор тяги.

За нижніми дверцятами розташоване вікно для розпалювання, через нього з агрегату видаляють продукти горіння.

Характеристики котла Дубок еко

Пристрій виготовляється в трьох варіантах потужності 10 кВт, 14 кВт, 18 кВт і призначений для опалення житлових, комерційних, виробничих приміщень площею від 100 до 180 квадратних метрів. Купити котел Дубок еко можна як для опалення приватного будинку, так і для магазину чи цеху.

Параметри агрегату: висота – 75 см, ширина – 40 см, глибина варіюється в залежності від потужності – від 30 до 40 см. Також потужність визначає обсяг завантажувальної шахти – від 15 до 32 літрів.

В якості палива для обладнання можна використовувати дрова, щепу, деревні відходи, пелети, евробректи. Тривалість одного циклу горіння залежить від використовуваного паливного матеріалу.

Дубок

Від 10 кВт – 19700 грн

(більше…)

Дубок з плитою

Котел Дубок з плитою: опис

Твердопаливне обладнання від українського виробника – котел Дубок з плитою – агрегат для опалення приміщень різного призначення. Наявність плити у верхній частині пристрою дозволяє використовувати його для приготування їжі. Такі котли особливо актуальні в приватних будинках, на дачах, хоча можна купити котел Дубок з плитою і для підприємства.

Загальна тривалість циклу горіння визначається видом використовуваного палива (дрова, брикети, стружка, тирса, пелети). Завантаження паливного матеріалу проводиться через верхні дверцята, також через неї очищають теплообмінник. Нижня дверцята необхідна для розпалювання агрегату і видалення золи. Котел обладнаний механічним регулятором тяги і термометром.

Характеристики котла Дубок з плитою

Пристрій використовується для опалення будівель площею від 70 до 150 квадратних метрів , в залежності від потужності агрегату (10 кВт, 12 кВт, 15 кВт) та особливостей приміщення (висоти стелі, наявності утеплення).

Проводиться котел з жаростійкої 4-міліметрової сталі, має утеплення і обшивку товщиною 1 мм. Висота і ширина однакові для пристроїв різної потужності – 93 і 50 см відповідно. Глибина буває 50, 55, 78 см. Вага котла варіюється від 100 до 140 кг.

Дубок Люкс

Котел Дубок Люкс: опис

Котел Дубок Люкс– твердопаливний котел українського виробництва. Пристрій виготовлено з жароміцної котлової сталі товщиною 4 мм (по бажанню 5 і 6 мм), зовні є утеплювач і декоративна обшивка.

Велика завантажувальна шахта розташована за дверцятами у верхній передній частині котла, також через ці дверцята здійснюють очистку теплообмінника. З правого боку пристрою вгорі знаходиться механічний регулятор тяги.

Котел відрізняється глубокою топкою, у котлі можливо спалювати дрова довжиною 40 см.

За нижніми дверцятами розташоване вікно для розпалювання, через нього з агрегату видаляють продукти горіння.

Характеристики котла Дубок

Пристрій виготовляється в трьох варіантах потужності 10 кВт, 12 кВт, 15 кВт і призначений для опалення житлових, комерційних, виробничих приміщень площею від 70 до 150 квадратних метрів. Купити котел Дубок можна як для опалення приватного будинку, так і для магазину чи цеху.

В якості палива для обладнання можна використовувати дрова, щепу, деревні відходи, пелети, евробректи. Тривалість одного циклу горіння залежить від використовуваного паливного матеріалу.