Замовити дзвінок

Котли тривалого горіння шахтного типу

Твердопаливні котли знову набирають популярність. Особливий інтерес викликають котли шахтного типу, які забезпечують рівномірний виділення теплової енергії тривалий час. Це дає можливість їх ефективного використання до декількох днів при одній закладці палива. Вся справа в тому, що після повного завантаження камери згоряння, матеріал в ній горить не одночасно по всьому об’єму, а тільки в нижніх шарах. Домогтися таких результатів дозволили конструктивні особливості пристрою.

Топкова розділена на два вертикальних сектора, в першому з яких відбувається безпосереднє горіння палива, а в другому – дожіг піролізних газів і передача отриманої теплової енергії теплообміннику.

Як забезпечується нижня горіння

На відміну від теплогенераторів прямого горіння котли шахтного типу тривалого горіння працюють в 5 разів довше від однієї закладки. У них реалізована верхня завантаження палива, а система подачі повітря влаштована таким чином, щоб забезпечувати горіння палива не одночасно по всьому об’єму, а лише в нижніх шарах закладки. Верхні шари дров або вугілля спускаються поступово в зону горіння, після того як попередня партія вже перетворилася на попіл. Далі отримане тепло надходить до теплообмінника, а в камері допалювання додатково згорають піролізні гази, що підвищує ККД котла в кілька разів.

Переваги котлів шахтного типу нижнього горіння

Твердопаливні котли тривалого горіння не є новинкою на ринку. Тому можна зустріти різні їх модифікації. Але при цьому саме теплогенератори з нижнім горінням є найбільш універсальними і зручними у використанні:

  • працюють на протязі декількох діб від однієї закладки;
  • не вимагають постійного поповнення твердого палива;
  • допускають можливість додавання палива в котел, не чекаючи його повного прогорання;
  • можливість експлуатації автономної системи опалення без зупинок і технічних перерв;
  • використання додаткового водотрубний теплообмінника для отримання більшої кількості тепла;
  • камера завантаження має трапецієподібну форму, що розширюється до низу, для усунення можливості зависання дров;
  • для виготовлення котла використовується вуглецева сталь, товщина якої не повинна бути менше 4 мм.

Шахтні котли тривалого горіння відрізняються своєю компактністю і порівняно великою потужністю. Це гарантує його легкий монтаж і зручність використання навіть в маленьких приміщеннях.

Кращі котли нижнього горіння: поради щодо вибору

< span style=”font-weight: 400;”>На сучасному ринку можна знайти продукцію як вітчизняних виробників, так і закордонних. Але щоб не втрачати час на повне ознайомлення з асортиментом, варто звернути увагу на шахтний котел Argo. Він має найбільш вдалу конструкцію, високий показник ККД, обладнаний сучасними системами управління та налаштування.

У ньому реалізована унікальна технологія подачі повітря, яка дозволяє використовувати максимальну кількість піролізних газів для їх перетворення в теплову енергію. Також це рішення зменшує можливість утворення твердого нальоту на стінках котла.

Для подачі в камеру допалювання достатньої кількості кисню і ефективного спалювання великої кількості піролізних газів, в теплогенераторах Арго передбачена установка жароміцного керамічного каталізатора. Така конструкція дозволила розділити загальний потік повітря на дві частини, одна з яких мине зону активного горіння і направляється відразу в нижню частину другої камери.

Для підвищення довговічності шахтних котлів Argo, всі внутрішні металеві поверхні, які піддаються високим термічним навантаженням, захищені шамотної футеровкою.

Все це дає впевненість у надійності, високої потужності і безпеки теплогенераторів Арго. До того ж, вартість даних виробів не перевищує цін вітчизняних виробників аналогічної продукції. Це робить вибір котлів нашого бренду шахтного типу оптимальним рішенням для нашого часу.

viber